Doorlopende veiling ten voordele van onze projecten
Met uw bod helpt u ons om de (preventie)projecten die pesten, geweld en verzuring helpen minimaliseren, verder te zetten. Het systeem is eenvoudig. FORMULE 1: voor sommige items geldt, dat de eerste die mail naar info@zinloosgeweld.net en akkoord gaat met het instelbod, na betaling de winnaar is! FORMULE 2: elke keer iemand via mail naar info@zinloosgeweld.net een bod uitbrengt, krijgt u de kans om een hoger bod te plaatsen dat minimum 10% hoger ligt. Het hoogste bod verschijnt telkens online. Verzendkosten zijn ten laste van de koper, tenzij anders vermeld. Nadat de veiling is afgelopen, stort de hoogste bieder binnen de drie werkdagen het bedrag op ons rekeningnummer. NEEM REGELMATIG EEN KIJKJE, want er worden doorlopend nieuwe items en/of incentives aangeboden.

Gesigneerd wedstrijdshirt

dat WESLEY SONCK droeg tijdens allerlaatste wedstrijd van zijn voetbalcarrière bij eerste provincialer K.E. Appelterre op 27/4/2014 + het gesigneerd shirt van zijn broer én toenmalig ploeggenoot KEVIN SONCK. Prijs: 60€. De eerste die mailt naar info@zinloosgeweld.net krijgt is na betaling de trotse bezitter!

Etentje voor twee personen met voetbalanalist WIM DE CONINCK

In Restaurant DALI te Gent op een donder- of vrijdagavond (in onderling overleg af te spreken). De eerste die mailt naar info@zinloosgeweld.net en het bedrag van 60€ stort, zal een geweldige (voetbal)avond beleven.
VIP-duoticket voor Filmfestival Gent

Voor de uitreiking van de World Soundtrack Award (de Oscars voor filmmuziek) op 24 oktober 2015 in 't Kuipke te Gent (concert + receptie, waarde 180€). Instelprijs: 90€. Einddatum veiling: woensdag 02 september 2015 om 21u00

Veiling afgelopen: hoogste bod: 100€ (Filip M.)
Gepersonaliseerde pet van Johan Museeuw

Gepersonaliseerde én gesigneerde pet van wielrenner Johan Musseeuw. Instelprijs: 30€ exclusief verzendingskost. EERSTE BIEDER die mailt naar info@zinloosgeweld.net wordt de trotse eigenaar!